Tak ako aj naši pracovníci riešia rozmanité úlohy, rôznorodá je aj naša ponuka pracovných miest. Či už máte výučný list, maturitu, vysokú školu alebo rozsiahle pracovné skúsenosti, ponúkame vám prácu šitú na mieru.

Online sprostredkovanie údajov a informácií robí proces uchádzania sa o pracovné miesto pre obe strany rýchlejším a efektívnejším. Po odoslaní formulára sa s vami v najbližšom čase skontaktuje e-mailom alebo telefonicky náš personalista. Nakoľko sa o jednotlivé pracovné pozície uchádza väčší počet kandidátov, prosíme o trpezlivosť.

V závislosti od samotnej pozície sa môže odlišovať aj samotný výberový proces. Základným predpokladom je takzvaná online žiadosť prostredníctvom nášho registračného formulára. Pri výrobných pozíciach sa výberový proces štandardne skladá z osobného pohovoru s personalistom a koordinátorom. V závislosti od pozície môže byť doplnený o testy zručnosti. Výberové konanie pre nevýrobné pozície pozostáva z osobného pohovoru, kde časť môže byť vedená v cudzom jazyku.

Práce je naozaj dosť vždy a všade a ak nie, tak sa dá vytvoriť. Problém je práve opačný a zdôrazňujú to aj firmy samotné. U nás tú prácu ktorá je, nemá kto robiť. Je problém nájsť kvalifikovaného zamestnanca. A je to chyba ako škôl, tak aj nezamestnaných ľudí samotných.