Pre uchádzačov o zamestnanie

Hovorí sa, že odvážnemu šťastie praje. Aj z tohto dôvodu sme tu pre Vás. Z našej ponuky vyberieme vhodnú pracovnú pozíciu, hľadáme individuálne riešenie, dokážeme vždy vhodne nasmerovať. Pripravíme Vás na pohovor so zamestnávateľom a budeme informovať o výsledku a nasledujúcich možnostiach. Dôležité je začať. Uľahčí Vám to registráciou pomocou nasledujúceho formulára.

Registrácia

Prečo využiť služby našej personálnej agentúry?

Množstvo pracovných ponúk

Jednou z najväčších výhod využitia služieb našej personálnej agentúry je fakt, že sa u nás koncentruje veľké množstvo pracovných ponúk rôznych spoločností a zvyšuje sa tak šanca, že jedna z nich bude vhodná práve pre vás.

Spätná väzba

Po absolvovaní pracovného pohovoru vám konzultant poskytne spätnú väzbu. Zhodnotí vaše šance na trhu práce, posúdi vašu osobnú prezentáciu, pomôže vám vo vašom kariérnom plánovaní, poradí, čo je možné vylepšiť v životopise, alebo ako lepšie formulovať odpovede na ďalšom pohovore. Získate prehľad o svojich schopnostiach a vedomostiach ale aj o tom, čo by ste mali zdokonaliť.

Získanie informácií vopred

Na pracovnom pohovore v personálnej agentúre máte šancu dozvedieť sa cenné informácie o potenciálnom zamestnávateľovi, pracovnej náplni, či firemnej kultúre spoločnosti ešte skôr ako do nej vkročíte. Tieto informácie pre vás znamenajú konkurenčnú výhodu oproti kandidátom, ktorí reagujú len na inzerát, pretože tie sa v inzeráte nezverejňujú. Dokážete sa preto oveľa lepšie pripraviť na pohovor.

Množstvo príležitostí

Ihneď po absolvovaní pracovného pohovoru, budete registrovaný v databáze kandidátov. Personálna agentúra má všetky dôležité informácie a aj keď nezískate job ihneď, naďalej pracuje na tom, aby pre vás našla vhodné zamestnanie. S ďalšími pozíciami vás oslovia väčšinou e-mailom alebo telefonicky, nie je nutné absolvovať ďalšie pohovory. V prípade záujmu Vám zabezpečíme pohovor u klienta. Šetríme tak váš čas a ponúkame vám oveľa viac príležitostí nájsť si to najvhodnejšie zamestnanie.

Bez poplatkov

Služby personálnej agentúry sú bezplatné. Zadarmo sa zaregistrujete do databázy, osobne alebo prostredníctvom on-line dotazníka na webových stránkach, a tak v podstate získate osobného personálneho poradcu / konzultanta, ktorý sa bude snažiť nájsť pracovnú ponuku zodpovedajúcu vašim skúsenostiam a potrebám.

Dôvernosť informácií

Nemusíte sa ničoho obávať. Informácie, ktoré poskytnete personálnej agentúre, prostredníctvom životopisu alebo osobného pohovoru, sú dôverné. Etika a korektný prístup sú pre konzultantov personálnej agentúry prioritou.